Języki obce w konkretnych kontekstach zawodowych

Dla uczących się

Ucz się języka obcego pod kątem określonych zawodów i sytuacji w miejscu pracy. Skorzystaj z interaktywnych modułów dla zawodów handlowych, konstruktora, maszynisty pojazdów trakcyjnych oraz kierowcy samochodów ciężarowych. Na stronie dostepne są moduły do nauki języka niemieckiego, czeskiego, polskiego i słowackiego.

Dla nauczających

Jako nauczyciel, wykładowca czy lektor możesz wybierać materiały do kursów stacjonarnych oraz scenariusze blended- learningu. Dowiedz się więcej o celach kształcenia, przykładowych kursach i szczegółach koncepcji dydaktycznej.

Dla firm i pracowników działu HR

Znajomość języków obcych dla konkretnych sytuacji zawodowych. Wykorzystaj nasze praktyczne kursy języka obcego do szkolenia swoich pracowników w typowych sytuacjach handlowych oraz dla następujących zawodów: konstruktor, maszynista pojazdów trakcyjnych, kierowca pojazdów ciężarowych. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z projektu dla pracowników i przedsiębiorstw oraz o przeprowadzonych badaniach.

O Jasne

Tematem projektu JASNE jest nauczanie języków obcyh w odniesieniu do konkretnych sytuacji zawodowych. Dowiedz się więcej o kulisach projektu, rezultatach i zespole JASNE.